niedziela, 5 lutego 2012

WINDYKACJA ODSZKODOWAŃ NA TERENIE POLSKI I EUROPY ZACHODNIEJ


Uległeś wypadkowi w Polsce, Niemczech, Francji, Irlandii, Hiszpanii lub w innych krajach Europy ? Starasz się o odszkodowanie ? Chcesz Wygrać ? Nie walcz samotnie z machiną, która zatrudnia cały sztab profesjonalistów pracujących tylko po to by zapłacić Ci dużo mniej. A najlepiej - NIC. Firmy ubezpieczeniowe lubią brać ! Bardzo nie lubią oddawać. Chcesz wygrać? Zgłoś się do nas!

Zapewniamy pomoc prawną. Naszym celem jest uzyskanie odszkodowania, zadośćuczynienia i/lub renty, do których poszkodowani są uprawnieni, a które towarzystwa ubezpieczeniowe wypłacają niechętnie. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na równą walkę z ubezpieczalniami, które wiedzą, że w stosunku do większości poszkodowanych mogą sobie pozwolić na unikanie wypłaty. Niejednokrotnie ubezpieczalni bardziej się opłaca zapłacić karę za niedozwolone praktyki, niż wypłacić odszkodowanie każdemu, kto się po nie zgłosi.
Uzyskanie należnego odszkodowania nie jest łatwe. Ci, którzy mieli już wątpliwą przyjemność "negocjacji" z towarzystwem ubezpieczeniowym wiedzą, że ubezpieczyciele robią wszystko, aby zniechęcić klienta do dochodzenia roszczeń. Najczęściej wypłacają tylko część należnych pieniędzy licząc na to, że klient zadowoli się otrzymaną sumą i zaniecha dalszych działań.
Jeżeli nie zgadzamy się z decyzją towarzystwa ubezpieczeniowego, możemy dalej dochodzić roszczeń. Mamy na to przynajmniej 3 lata niezależnie od terminów wyznaczanych w piśmie przez ubezpieczyciela. O odszkodowanie możemy walczyć sami, a możemy zlecić sprawę kancelarii prawnej lub firmie specjalizującej się w dochodzeniu roszczeń od towarzystw ubezpieczeniowych.
Aby jednak zdecydować się na taki krok, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Z pewnością zaletą jest to, że poszkodowanego reprezentuje prawnik, ponieważ stawia go to na zupełnie innej pozycji wobec ubezpieczyciela.
Naszymi klientami są również osoby, które uległy wypadkom przy pracy i wypadkom losowym , osoby zakażone chorobami zakaźnymi w placówkach medycznych (np. żółtaczka czy gronkowiec) oraz ofiary błędów lekarskich.


W każdym przypadku dokumenty zgromadzone w sprawie poddawane są drobiazgowej analizie kilku zespołów fachowców, co zapewnia profesjonalną ocenę zdarzenia.
• działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie prawniczo-medyczne w likwidacji szkód komunikacyjnych,
• reprezentujemy przed ubezpieczycielami osoby poszkodowane w wyniku wypadków drogowych i innych zdarzeń objętych ochroną ubezpieczeniową,
• dochodzimy w imieniu poszkodowanych
zadośćuczynienia za doznane szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i materialne,
• działamy na podstawie umowy zlecenie

NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH !
Jeżeli jesteś poszkodowanym i nie dostałeś odszkodowania lub zostałeś potraktowany nierzetelnie przez towarzystwo ubezpieczeniowe, nie narzekaj: nie dostałem odszkodowania. Zgłoś się do nas. Służymy pomocą.
• oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania od początku zaistnienia szkody jak również na każdym etapie jej likwidacji.
Prowadzimy także na zlecenie działania interwencyjne w przypadkach wypłaty zaniżonych odszkodowań.
Staramy się, aby likwidacja szkody nastąpiła szybko i bez komplikacji. Jeśli jednak dochodzi do nieuzasadnionego oporu ze strony zakładu ubezpieczeń, współpracujące z nami kancelarie prawne prowadzą sprawę na drodze postępowania sądowego w procesie cywilnym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz